Nahoru
HOME Objednat se Aktuálně Kde nás najdete Homeopatie  Napište nám Kontakty Odkazy Pojišťovny 
Přejít do Objednávacího systému »

MUDr.

Zuzana Ferrová

ušní - nosní - krční

ORL a Homeopatie
Dobříš

Provoz ordinace v Sedlčanech byl ukončen

Zpět

v naší ordinaci   •   Úvod  Kdy použít?  Proč homeopatie  O lécích  

 

Režim homeopatické léčby v naší ordinaci

Osobně z výše uvedených důvodů homeopatii při léčení pacientů ve své ordinaci preferuji. Homeopatické léky změní specifickou reakci pacienta, není to léčba doplňující.  Často tedy léčbu kombinuji s bylinnými preparáty dle principů čínské medicíny. Preparáty se tak často velmi dobře navzájem doplňují.

Zásadně ale respektuji rozhodnutí svých pacientů, zda se chtějí léčit pomocí klasické medicíny,či jinak. Každý máme své důvody ke svým rozhodnutím. Obě metody lze přechodně též kombinovat.

Pokud je to možné a vhodné, navrhuji pacientům oba způsoby léčby, a pacient si vybere.

ORL vyšetření a návrh „klasické západní“ léčby, často i léky, jsou až na vyjímky /závodní péče apod. /  hrazena z veřejného zdravotního pojištění. V České republice v současnosti /na rozdíl od jiných států/ není  ani práce lékaře-homeopata,a ani léky hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Je to paradox, protože v mnoha případech je právě tato léčba výrazně levnější.

Léčba homeopatiky je v naší ambulanci ordinována jako nadstandartní. To znamená, že návrh - tedy rozpis léčby - dostane pacient za příplatek. Při akutních stavech v rámci běžné ordinace. Při dlouhodobých, opakovaných či chronických obtížích, potřebuji na své pacienty více času k určení správné strategie léčby než mi poskytuje běžná ordinační praxe. Jsem ochotna se Vám věnovat v určitém rozmezí po době vyhrazené pojišťovnami pro péči ORL. Tato léčba je pro mě radostí, neboť vím, že má hluboký smysl. Je  pak plně privátní, za přímou úhradu.

Budu se těšit na tvořivé setkání  …..